Czyszczenie hal przemysłowych

Zachowanie czystości w zakładach produkcyjnych i przemysłowych jest bardzo ważnym, a zarazem trudnym zadaniem. Czystość ma tu kluczowe znaczenie dla obsługiwanych procesów, bezpieczeństwa pracowników, sprawnej pracy maszyn i urządzeń, a także jakości produktu gotowego. Obok codziennego utrzymywania czystości w zakładzie bardzo ważne jest dbanie o regularne czyszczenie miejsc trudnodostępnych – ścian, sufitów, konstrukcji, maszyn czy innych elementów infrastruktury hali. Kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych pozwala uniknąć wielu awarii maszyn oraz wypadków z udziałem pracowników. Dlatego też czynności związane z utrzymaniem obiektu w czystości nie powinny ograniczać się do powierzchownych działań. 

Firma Van Der Clean oferuje kompleksowe, specjalistyczne czyszczenie hal przemysłowych i hal produkcyjnych bez wstrzymywania produkcji. W zależności do specyfiki obiektu oraz potrzeb klienta możemy zaoferować:

  • czyszczenie konstrukcji i sufitów,
  • czyszczenie ścian,
  • czyszczenie przeszkleń i oświetlenia,
  • czyszczenie maszyn i linii produkcyjnych,
  • czyszczenie elementów infrastruktury hali,
  • czyszczenie posadzek.

Oferujemy również czyszczenie hal produkcyjnych i hal przemysłowych na potrzeby audytów. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Po zakończeniu czyszczenia przekazujemy wymaganą dokumentację potwierdzającą przeprowadzenie prac zgodnie z wytycznymi.

Czyszczenie hal produkcyjnych: Warszawa i okolica

Usługi związane z czyszczeniem hal produkcyjnych i przemysłowych kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy kompleksową obsługę obiektu, samodzielne wykonanie powierzonych nam zadań oraz dostęp do innowacyjnych technologii usuwania zanieczyszczeń. Nasze usługi świadczymy w ramach stałej obsługi obiektu oraz usług doraźnych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi czyszczenia hal przemysłowych lub produkcyjnych zapraszamy do kontaktu. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby w zakresie utrzymania obiektu w czystości i przygotujemy harmonogram prac.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy