Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa jest narażona na oddziaływanie wielu czynników szkodliwych, które mają bezpośredni wpływ na stan jej powierzchni i estetykę. Na stan kostki brukowej wpływają niekorzystne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia urbanistyczne, akty wandalizmu, ale również normalne użytkowanie nawierzchni, które powoduje powstawanie na jej powierzchni zarysowań i pęknięć. Z tego powodu konieczne jest regularne mycie kostki brukowej, będące podstawowym sposobem na jej renowację. 

Czyszczenie kostki brukowej to usługa, dzięki której możemy usunąć wszelkie zanieczyszczenia zalegające na powierzchni kostki. Dotyczy to zarówno zanieczyszczeń powierzchniowych, jak i tych, które wniknęły już głębiej w strukturę kamienia. Mycie kostki brukowej pozwala uzyskać wysoce zadowalający efekt estetyczny – stworzyć podłoże wolne od zanieczyszczeń, niezależnie czy mowa o chodniku, alejce, parkingu, pojazdu pod dom czy innym miejscu lub infrastrukturze. 

Profesjonalne mycie kostki brukowej w naszej ofercie

Marka Van Der Clean oferuje profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, betonowej i kamiennej. Czyścimy kostkę na prywatnych posesjach, jak również bruk znajdujący się w miejscach publicznych. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę obejmującą nie tylko mycie kostki brukowej, ale również jej impregnację. Dzięki temu kamień będzie mniej podatny na zanieczyszczenia w przyszłości i na dłużej zachowa estetyczny wygląd.

Czyszczenie kostki brukowej środkami biodegradowalnymi


W naszej codziennej pracy korzystamy z zaawansowanej technologicznie metody mycia zautomatyzowanego i maszynowego. Wykorzystujemy także specjalne środki biodegradowalne, pozwalające na bezpieczne i nieinwazyjne względem środowiska mycie kostki brukowej. Jesteśmy specjalistami w branży renowacji podłoży i doskonale znamy dostępne środki chemiczne, które zawsze dobieramy indywidualnie względem konkretnego zlecenia. To pozwala nam działać szybko i sprawnie, bez narażania czyszczonych powierzchni oraz środowiska naturalnego na destruktywny wpływ wykorzystanych środków

Odpowiednio dobrane środki pozwalają nam na najbardziej skuteczne mycie kostki brukowej. Gwarantujemy, że uzyskane rezultaty zadowolą naszych Klientów oraz skłonią ich do ponownego skorzystania z naszej pomocy. Wyznacznikiem jakości naszych usług jest wykorzystana technologia – nowoczesne systemy podgrzewania wody „Thermo Pure” pozwalają na skuteczne usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń, zalegających głęboko w strukturze kamienia. 

Naszą ofertę uzupełnia czyszczenie pozostałych elementów architektonicznych, w tym czyszczenie schodów zewnętrznych, elewacji, balkonów i tarasów. Z powodzeniem czyścimy nawierzchnie parkingowe, alejki ogrodowe i parkowe. 

Czyszczenie kostki brukowej – Warszawa 

Mycie kostki brukowej to usługa, którą realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, instytucji i organizacji, a także zarządców budynków i nieruchomości. Zapewniamy fachową i rzetelną realizację usług czystości niezależnie od rodzaju czyszczonej kostki brukowej, jej ułożenia oraz stopnia zanieczyszczenia nawierzchni.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi mycia kostki brukowej przy pomocy bezpiecznych dla środowiska metod zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania ofertowe i wykonamy usługę w dogodnym dla Państwa terminie. Działamy kompleksowo, dlatego czyszczenie kostki brukowej nie wymaga z Państwa strony żadnych przygotowań.

Oferujemy także usługi dodatkowe, które możemy wykonać w ramach jednego, kompleksowe pakietu renowacjimycie elewacjimycie okien na wysokościach, mycie paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy