Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa jest narażona na oddziaływanie szeregu czynników szkodliwych, które mają bezpośredni wpływ na jej czystość i estetykę. Na zanieczyszczenie kostki brukowej wpływają niekorzystne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia urbanistyczne, akty wandalizmu, ale również normalne użytkowanie nawierzchni. Czyszczenie kostki brukowej to usługa, dzięki której możemy usunąć zanieczyszczenia zalegające bezpośrednio na powierzchni kostki, jak i te, które wniknęły już głębiej w strukturę kamienia. W efekcie uzyskujemy estetyczną, wolną od zanieczyszczeń powierzchnię chodnika, parkingu czy podjazdu przed domem. 

Marka Van Der Clean oferuje profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, betonowej czy kamiennej. Czyścimy kostkę na prywatnych posesjach, jak również bruk w miejscach publicznych. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę, w ramach której usługi czyszczenia kostki brukowej możemy uzupełnić o jej impregnację. Dzięki temu kamień będzie mniej podatny na zanieczyszczenia i na dłużej zachowa estetyczny wygląd.

Czyszczenie kostki brukowej środkami biodegradowalnymi


W swojej pracy korzystamy z zaawansowanej technologicznie metody mycia tego typu powierzchni za pomocą bezpiecznych środków biodegradowalnych. To pozwala nam działać szybko i sprawnie, bez narażania czyszczonych powierzchni oraz środowiska naturalnego na destruktywny wpływ środków czyszczących. Wykorzystując do czyszczenia bruku najbardziej skuteczne rozwiązania uzyskujemy bardzo dobre rezultaty, podczas gdy urządzenie wyposażone w system podgrzewania wody „Thermo Pure” pozwala nam na usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń i efektywną pracę niezależnie od niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

Naszą ofertę uzupełnia czyszczenie pozostałych elementów architektonicznych, w tym czyszczenie schodów zewnętrznych, balkonów i tarasów. Z powodzeniem czyścimy nawierzchnie parkingowe, alejki ogrodowe i parkowe. 

Czyszczenie kostki brukowej – Warszawa 

Czyszczenie kostki brukowej to usługa, którą realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, instytucji i organizacji. Zapewniamy fachową i rzetelną realizację usług czystości niezależnie od rodzaju czyszczonej kostki brukowej, jej ułożenia oraz stopnia zanieczyszczenia nawierzchni.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi mycia kostki brukowej przy pomocy bezpiecznych dla środowiska metod zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wykonamy usługę w dogodnym dla Państwa terminie. Działamy kompleksowo, dlatego czyszczenie kostki brukowej nie wymaga z Państwa strony żadnych przygotowań.

W swojej ofercie mamy również: mycie elewacji, mycie okien na wysokościach, czy mycie paneli fotowoltaicznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy