Mycie okien na wysokości - Warszawa

mycie szyb, okien na wysokościPrzeszklenia to coraz częściej wykorzystywany element współczesnej architektury, szeroko obecny w budynkach komercyjnych, biurowcach, a także budynkach użyteczności publicznej. Ich zastosowanie zmniejsza optycznie ciężar bryły budynku, a użytkownikom pomieszczeń gwarantuje piękny widok i dostęp do światła dziennego. Niestety pod wpływem warunków atmosferycznych przeszklenia tracą walory estetyczne, a komfort użytkowania pomieszczeń spada. 

Aby temu zapobiec warto skorzystać z profesjonalnej usługi mycia okien. W przypadku budynków o wielu kondygnacjach, koniecznie może okazać się skorzystanie z pomocy profesjonalisty wykonującego mycie szyb na wysokości. Problematyczne jest także mycie okien nieotwieranych, do których wykorzystać trzeba specjalną technologię oraz środki bezpieczeństwa. Tego typu przeszklenia stanowią domenę obiektów użytkowych i usługowych, choć coraz częściej spotyka się je także w budownictwie mieszkalnym. Z wysoko usytuowanych przeszkleń słyną m.in. projekty nowoczesnych stodół. 


Mycie okien na wysokości z wykorzystaniem wody demineralizowanej

Myjemy okna techniką tradycyjną oraz przy wykorzystaniu wody demineralizowanej. Mycie szyb na wysokości wykonujemy w sposób szybki i sprawny. Nasza technologia teleskopowa potrafi sięgnąć nawet do 18m wysokości czyszczonej powierzchni bez stosowania specjalnych podnośników czy rusztowań. Dzięki wykorzystaniu dostosowanych do intensywnej pracy zbiorników z wodą, mycie szyb na wysokości nie stanowi dla nas żadnego problemu – także w przypadku przeszkleń nieotwieranych. 

Wykorzystujemy zaawansowany system Reach & Wash Zero, montowany na pojazdach. Daje to ogromne możliwości w czyszczeniu wodą zdemineralizowaną oraz stanowi krok naprzód w zrewolucjonizowaniu rynku usług czyszczenia szyb. Aktualnie System Reach & Wash Zero jest najlepszym dostępnym systemem na rynku, a uzyskiwany w trakcie czyszczenia efekt spotyka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko za sprawą jakości wody wykorzystywanej w procesie alpinistycznego mycia.

Profesjonalne mycie szyb na wysokości w naszej ofercie

System Reach & Wash Zero jest imponujący – pozwalają na aż 8-stopniowe oczyszczanie wody, co daje stuprocentową pewność, że będzie krystalicznie czysta, o parametrach na poziomie 18 meg ohm (0ppb). Jest to niezwykle ważne w przypadku takich usług jak mycie szyb na wysokości – daje gwarancję, że na przeszkleniach nie pojawią się smugi, zacieki, plamy ani inne nieestetyczne ślady. Po wyczyszczeniu, okna są krystalicznie czyste, a cały budynek odzyskuje estetykę utraconą w wyniku oddziaływania czynników zewnętrznych.

Alpinistyczne mycie szyb na wysokości i mycie okien – Warszawa i okolice

Alpinistyczne Mycie okien realizujemy na terenie miasta Warszawy i w jego okolicach. Nasze usługi kierujemy do Klientów biznesowych, osób prywatnych i zarządców budynków. W zależności do konstrukcji i przeznaczenia obiektu, możemy wykonać mycie okien na wysokości oraz mycie okien nieotwieranych. Z powodzeniem radzimy sobie z przeszkleniami o niestandardowym kształcie i rozmiarze, a także z usuwaniem zanieczyszczeń uporczywych i opornych.

Mycie szyb na wysokości rozpoczyna się od dokładnego przeanalizowania Państwa potrzeb oraz stworzenia planu realizacji usługi. Na podstawie wstępnej wyceny projektu mogą Państwo podjąć decyzję o skorzystaniu z naszej oferty. Gwarantujemy przy tym najlepsze warunki cenowe, wysoką jakość usługi (technologia nie pozostawia smug) oraz kompleksowe wsparcie przez cały czas wykonywania usługi. 


Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką Van Der Clean zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin realizacji usługi. Co ważne, mycie okien na wysokościach, jak również czyszczenie pozostałych przeszkleń, nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania ze strony naszych kontrahentów. Zespół Van Der Cealn przyjeżdża w ustalonym wcześniej terminie i zapewnia kompleksową obsługę alpinistycznego mycia i czyszczenia okien.

W naszej ofercie znajduje się również czyszczenie elewacjimycie paneli fotowoltaicznych i czyszczenie kostki brukowej

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy