Mycie okien - Warszawa

Przeszklenia stanowią popularny element współczesnej architektury. Ich zastosowanie zmniejsza optycznie ciężar bryły budynku, a użytkownikom pomieszczeń gwarantuje piękny widok i dostęp do światła dziennego. Niestety pod wpływem warunków atmosferycznych przeszklenia tracą walory estetyczne, a komfort użytkowania pomieszczeń spada. Aby temu zapobiec warto skorzystać z profesjonalnej usługi mycia okien.
Mycie okien nieotwieranych jest szczególnie trudne i wymaga zastosowania odpowiednich technologii. Wyzwanie staje się jeszcze większe, kiedy okna są usytuowane na wysokości. Tego typu przeszklenia stanowią domenę obiektów użytkowych i usługowych. Coraz częściej spotyka się je także w budownictwie mieszkalnym. Z wysoko usytuowanych przeszkleń słyną m.in. projekty nowoczesnych stodół.


Mycie okien na wysokości z wykorzystaniem wody demineralizowanej

Myjemy okna techniką tradycyjną oraz przy wykorzystaniu systemu z wodą demineralizowaną do wysokości 20 metrów bez potrzeby stosowania podnośników czy rusztowań. Do pracy jesteśmy od razu przygotowani dzięki zamontowanemu zbiornikowi z gotową oczyszczoną wodą. To przekłada się na szybkie i sprawne mycie okien na wysokościach oraz mycie okien nieotwieranych niezależnie do ich posadowienia

System Reach & Wash Zero, który montowany jest na pojazdach daje nam ogromne możliwości w czyszczeniu wodą zdemineralizowaną oraz stanowi krok naprzód w zrewolucjonizowaniu rynku. Aktualnie System Zero dzięki zaawansowanej technologii i prostocie jest najlepszym dostępnym systemem na rynku, a uzyskiwany w trakcie czyszczenia efekt spotyka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko za sprawą jakości wody wykorzystywanej w procesie mycia.

Omawiany system imponuje aż 8-stopniowym systemem oczyszczania wody, dzięki czemu mamy pewność, że woda jest krystalicznie czysta o parametrach 18 meg ohm (0ppb). Jest to niezwykle ważne szczególnie w naszej pracy, ponieważ takie parametry zapewniają nam czystość na wielu powierzchniach oraz brak jakichkolwiek zacieków i smug. Okna po wyczyszczeniu są krystalicznie czyste, a obiekt odzyskuje utraconą w wyniku oddziaływania czynników zewnętrznych estetykę.

Mycie okien Warszawa i okolice

Mycie okien na terenie miasta Warszawy i okolic to usługa, którą kierujemy do klientów biznesowych i osób prywatnych. W zależności do konstrukcji i przeznaczenia obiektu możemy wykonać mycie okien na wysokości oraz mycie okien nieotwieranych. Z powodzeniem radzimy sobie z przeszkleniami niestandardowymi i usuwaniem uporczywych zanieczyszczeń.


Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z marką Van Der Clean zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin realizacji usługi. Co ważne, mycie okien na wysokościach, jak również czyszczenie pozostałych przeszkleń nie wymaga specjalnego przygotowania. Zespół Van Der Cealn przyjeżdża w ustalonym wcześniej terminie i zapewnia kompleksową obsługę mycia i czyszczenia.

W swojej ofercie mamy również czyszczenie elewacji, mycie paneli fotowoltaicznych i czyszczenie kostki brukowej

Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy