Czyszczenie posadzek i doczyszczanie podłóg - Warszawa i okolice

Utrzymanie podłogi w czystości ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników obiektu. Dotyczy to zarówno budynków przemysłowych, użyteczności publicznej jak i komercyjnych. Zlecając czyszczenie posadzek warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanej firmy, która od lat zajmuje się realizowaniem tego zadania. 

Van Der Clean to profesjonalna firma czyszcząca. Od lat wykonujemy czyszczenie posadzek, elewacji oraz doczyszczanie podłóg. Realizujemy zlecenia najbardziej wymagające, których nie podjęła się nasza konkurencja. Klientom korzystającym z naszej pomocy oferujemy:

  • czyszczenie posadzek,
  • maszynowe czyszczenie podłóg,
  • doczyszczanie podłóg i posadzek,
  • mycie posadzek betonowych,
  • czyszczenie posadzek żywicznych,
  • usuwanie uporczywych plam i zanieczyszczeń z podłóg,
  • impregnację podłóg.

 

W trakcie realizowania usługi czyszczenia posadzek wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia oraz najnowsze rozwiązania technologiczne – automatyczne szorowarki czyszczące z ruchem orbitalnym. Dzięki nim uzyskujemy zdecydowanie lepszy i bardziej skuteczny efekt czyszczenia. Jest to rozwiązanie warte użycia zwłaszcza w przypadku podłóg zaniedbanych i wiekowych. Stosowane w naszej firmie urządzenia o ruchu orbitalnym gwarantują maksymalny komfort pracy – pracują cicho, nie zaburzając przebiegu procesów wytwórczych w danym zakładzie pracy. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy optymalny dobór środków i urządzeń czyszczących względem stanu i rodzaju opracowywanej powierzchni. Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość usług czyszczenia i jednocześnie zagwarantować pełne bezpieczeństwo względem rewitalizowanych powierzchni. Maszynowe doczyszczanie podłóg pozwala nie tylko usunąć zanieczyszczenia znajdujące się w głębokich strukturach podłoża, ale jednocześnie zapobiega późniejszemu gromadzeniu się zabrudzeń. 

 

Maszynowe czyszczenie podłóg: Warszawa i okolica

 

Maszynowe czyszczenie podłóg i posadzek to usługi, które kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy kompleksowe doczyszczanie podłogi w obiektach wielkopowierzchniowych różnego przeznaczenia – halach produkcyjnych, magazynach, marketach, obiektach sportowych i komercyjnych. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie i szybko, przy pomocy naszej doświadczonej ekipy fachowców. Daje to gwarancję rzetelnie przeprowadzonego czyszczenia posadzki. 

W codziennej pracy korzystamy z innowacyjnych technologii usuwania zanieczyszczeń, co pozwala nam jeszcze skuteczniej walczyć z uporczywym brudem i trudnymi do usunięcia plamami. Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Doczyszczanie podłóg świadczymy w ramach stałej obsługi obiektu, jak również w ramach usług doraźnych, wybieranych jednorazowo. Wykonujemy również maszynowe czyszczenie posadzek po remontach.

Klientów zainteresowanych zleceniem maszynowego czyszczenia podłóg zachęcamy do kontaktu. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby w zakresie czyszczenia posadzek i przygotujemy harmonogram prac.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy