Czyszczenie i doczyszczanie posadzek

Utrzymanie podłogi w czystości ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników obiektu. Dotyczy to zarówno obiektów przemysłowych, jak i komercyjnych. Zlecając czyszczenie posadzek warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanej firmy, która od lat zajmuje się czyszczeniem posadzek i maszynowym czyszczeniem podłóg.

Van Der Clean to profesjonalna firma czyszcząca. Naszym Klientom oferujemy:

  • czyszczenie posadzek,
  • maszynowe czyszczenie podłóg,
  • doczyszczanie posadzek,
  • mycie posadzek betonowych,
  • czyszczenie posadzek żywicznych
  • usuwanie uporczywych plam i zanieczyszczeń z podłóg,
  • impregnację podłóg.

W większości przypadków w trakcie prowadzenia usługi czyszczenia wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia w najnowszej technologii jakimi są szorowarki czyszczące z ruchem orbitalnym dzięki, którym uzyskujemy zdecydowanie lepszy i bardziej skuteczny efekt czyszczenia. Warto również dodać, że stosowane przez nas urządzenia są cichsze od tradycyjnie stosowanych przy tego typu usługach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy optymalny dobór środków i urządzeń czyszczących do stanu i rodzaju opracowywanej powierzchni. To pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług czyszczenia, przy jednoczesnym bezpieczeństwie czyszczonych nawierzchni. Maszynowe czyszczenie podłóg pozwala nie tylko usunąć zanieczyszczenia, ale jednocześnie zapobiega późniejszemu gromadzeniu się zabrudzeń. 

Maszynowe czyszczenie podłóg: Warszawa i okolica

Maszynowe czyszczenie podłóg i posadzek to usługi, które kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Zapewniamy kompleksową obsługę systemów podłogowych w obiektach wielkopowierzchniowych różnego przeznaczenia – halach produkcyjnych, magazynach, obiektach sportowych i komercyjnych. Powierzone nam zadania wykonujemy samodzielnie, co stanowi gwarancję rzetelnie przeprowadzonego czyszczenia posadzki. W swojej pracy korzystamy z innowacyjnych technologii usuwania zanieczyszczeń, co pozwala nam jeszcze skuteczniej walczyć z uporczywym brudem i trudnymi do usunięcia plamami. Usługi świadczmy w ramach stałej obsługi obiektu oraz usług doraźnych. Zapewniamy również maszynowe czyszczenie posadzek po remontach.

Klientów zainteresowanych zleceniem maszynowego czyszczenia podłóg zachęcamy do kontaktu. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby w zakresie czyszczenia posadzek i przygotujemy harmonogram prac.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy