Mycie elewacji kamiennych

Elewacje kamienne są bardzo eleganckie i pięknie się prezentują, niestety są również szczególnie narażone na zanieczyszczenia. Niekorzystne warunki atmosferyczne, kurz i pył, zanieczyszczenia urbanistyczne, akty wandalizmu – każdy z tych czynników może odcisnąć ślad na elewacji kamiennej, niezależnie od tego, czy posiada ona chropowatą powierzchnię, czy też została wykonana z gładko wypolerowanego kamienia naturalnego. Aby przywrócić elewacji jej dawny blask warto zamówić usługę mycia elewacji kamiennej.

Marka Van Der Clean oferuje profesjonalne usługi mycia elewacji kamiennych. Myjemy elewacje w budynkach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę, w ramach której mycie elewacji kamiennej możemy uzupełnić innymi usługami czyszczenia. W swojej pracy korzystamy z zaawansowanej technologicznie metody mycia, co pozwala nam działać szybko, sprawnie i bez narażania środowiska naturalnego.

Mycie elewacji kamiennych wodą demineralizowaną

Jako doświadczona marka działająca na rynku usług czyszczenia dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie. W tym celu inwestujemy w innowacyjne technologie, które umożliwiają nam efektywną i bezpieczną pracę z każdą powierzchnią. Elewacje kamienne myjemy przy użyciu rozwiązania marki Ionic Reach & Wash. Dysponujemy urządzeniem wyposażonym w system podgrzewania wody „Thermo Pure”, dzięki czemu z łatwością usuwamy nawet uporczywe zanieczyszczenia i pracujemy efektywnie niezależnie od niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Mycie elewacji kamiennych – Warszawa

Usługi związane z myciem elewacji kamiennych kierujemy do Klientów z terenu miasta Warszawa oraz najbliższej okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi, klientami biznesowymi, instytucjami i organizacjami. Zapewniamy fachową realizację usług czyszczenia elewacji kamiennych niezależnie od struktury wykończenia powierzchni.

Naszą ofertę uzupełnia czyszczenie pozostałych elementów architektonicznych. Myjemy schody zewnętrzne, balkony i tarasy wyposażone w kamienne posadzki i/lub balustrady, a także wykonane z kamienia naturalnego elementy małej architektury ogrodowej. Klientów zainteresowanych zleceniem usług mycia elewacji zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania wiążącej wyceny i ustalenia najbardziej dogodnego terminu realizacji usługi.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy