Mycie elewacji szklanych Warszawa

Elewacje szklane często tworzone są w nowoczesnych budynkach korporacyjnych, w których znajdują się pomieszczenia biurowe. Coraz częściej architekci tworzą takie konstrukcje także dla mniejszych przedsiębiorstw, a nawet domów prywatnych. Budynek ze szklaną elewacją ładnie się prezentuje i na pewno robi dobre wrażenie. Jednak szklana elewacja jest także w duży stopniu narażona na uszkodzenia, szczególnie gdy znajduje się w ruchliwej okolicy, gdzie jest większe ryzyko osadzania brudu i pyłu na szkle. Czyszczenie elewacji, zwłaszcza na dużej powierzchni, to skomplikowane zadanie, wymagające odpowiedniej wiedzy, umiejętności i profesjonalnego sprzętu.

Mycie elewacji szklanych Warszawa – jak działamy?

Jesteśmy firmą, która w branży czyszczenia elewacji działa od lat. Znamy odpowiednie metody czyszczenia i posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam pracować dokładnie także na tak delikatnym materiale, jakim jest szkło. W naszej pracy korzystamy z zaawansowanych maszyn i systemów, takich jak system Ionic, dzięki któremu możemy czyścić elewację wodą zdemineralizowaną. Co więcej, mamy do dyspozycji także system podgrzewania wody „Thermo Pure”, który pozwala nam na kompleksowe czyszczenie elewacji szklanych nawet przy ujemnych temperaturach.

Każdą usługę rozpoczynamy od rozmowy wstępnej, podczas której klient określa swoje oczekiwania. Na ich podstawie ustalamy termin usługi oraz przygotowujemy wycenę. Po ustaleniu warunków współpracy, w wybranym dniu nasi fachowcy przystępują do pracy. Korzystamy nie tylko z innowacyjnej technologii, ale też profesjonalnych środków ochronnych, co pozwala nam pracować także na dużych wysokościach z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa. Staramy się działać tak, aby nie zakłócać pracy osobom znajdującym się wewnątrz budynku.

Wykonujemy mycie elewacji szklanych wodą demineralizowaną, która nie tylko umożliwia dokładne czyszczenie, ale jest też bezpieczna dla szkła, a ze względu na brak minerałów, nie powoduje smug i zacieków.

Mycie elewacji Warszawa

Wykonujemy mycie elewacji szklanych na terenie Warszawy i okolic. Nasi klienci to przede wszystkim przedsiębiorcy, jednak oferta firmy skierowana jest także do klientów prywatnych. Jeżeli poszukujesz profesjonalistów, którzy usuną wszelkie zanieczyszczenia z Twojej elewacji i przywrócą jej atrakcyjny wygląd, skontaktuj się z nami. Zapewniamy miłą obsługę i profesjonalne doradztwo od samego początku współpracy.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy