Czyszczenie rynien

Wyczyszczone i udrożnione rynny zapobiegają ściekaniu wody deszczowej po elewacji, a tym samym postawaniu nieestetycznych zacieków na ścianach. Niedrożne rynny mogą być również przyczyną zawilgocenia wewnątrz obiektu, co w skrajnych przypadkach może się przyczynić do degradacji substancji budowlanej i wpłynąć niekorzystnie na dalsze użytkowanie obiektu.

Bardzo ważne jest czyszczenie rynien przed zimą. Drożne rynny minimalizują powstawanie zatorów wody powstałej na skutek topnienia śniegu zalegającego na dachu. Zmniejsza to także ryzyko powstawania sopli i nawisów śniegowo-lodowych. Czyszczenie rynien i rur spustowych to czynności, które należy wykonywać zarówno w przypadku tradycyjnego orynnowania, jak i nowoczesnych systemów. Ryny możemy wyczyścić we własnym zakresie lub korzystając z pomocy wykwalifikowanej firmy.

Van Der Clean to firma sprzątająca oferująca kompleksowe usługi czyszczenia obiektów. Czyszczenie rynien to jedna z naszych specjalności. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na skuteczne i bezpieczne czyszczenie rynien w obiektach jedno- i wielokondygnacyjnych. Powierzone nam zadania realizujemy we własnym zakresie, dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość prac oraz bezpieczeństwo czyszczonego i udrażnianego orynnowania.

Czyszczenie rynien: Warszawa i okolica

Czyszczenie rynien to usługa, którą kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy w tym zakresie z klientami biznesowymi i prywatnymi. Wykonujemy prace na obiektach produkcyjnych, przemysłowych, sportowych i komercyjnych, jak również obiektach mieszkalnych. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Czyszczenie rynien wykonujemy w ramach stałej obsługi obiektów, jak również usług interwencyjnych.

Klientów zainteresowanych zleceniem czyszczenia rynien zachęcamy do kontaktu. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby w zakresie czyszczenia rynien i udrażniania rur spustowych i przygotujemy harmonogram prac.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy