Odkurzanie i czyszczenie stref podsufitowych - Warszawa

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wyspecjalizowane usługi związane z czyszczeniem miejsc trudno dostępnych. Van Der Clean oferuje swoim klientom możliwość czyszczenia takich miejsc jak strefy podsufitowe, konstrukcje stalowe,  przewody łączące i wentylacyjne, instalacje energetyczne, gzymsy, kratownice, rynny oraz inne miejsca w wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów do których jest mocno utrudniony dostęp choćby z tytułu dużych wysokości.

Firma Van Der Clean w swoich usługach oferuje Państwu nowoczesny i innowacyjny system czyszczenia SpaceVac, który charakteryzuje się szybkością, wydajnością oraz bezpieczeństwem bez konieczności generowania dodatkowych kosztów związanych z zastosowaniem dodatkowych maszyn czy urządzeni jak rusztowania, drabiny hydrauliczne czy platformy. System SpaceVac obsługujemy z poziomu gruntu, co zdecydowanie redukuje czas przygotowania samego miejsca wykonywanej usługi czyli koniec, końców redukuje również koszt wykonywanej usługi, który często nie jest mały, zwłaszcza metodą tradycyjną.  System SpaceVac jest tak zaprojektowany aby spokojnie dotrzeć do nawet najbardziej niedostępnych miejsc na dużych wysokościach. System charakteryzuje się lekkością, innowacyjnym wyposażeniem głowic i szczotek o wielu możliwościach różnych konfiguracji i ustawień tak aby dopasować się do czyszczonych powierzchni.

Z dużym powadzeniem obsługujemy takie specjalne obiekty jakimi są magazyny, fabryki, sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły i uczelnie, muzea, stadiony i wszelkiego rodzaju areny.

Warto podkreślić, że tego typu miejsca w firmach są bardzo często mocno zaniedbane oraz silnie zabrudzone, co głownie wynika z braku czasu, zachowania bezpieczeństwa oraz trudności z jakim wiąże się sam proces mycia i czyszczenia.

Czyszczenie rynien i stref na wysokości – Warszawa

Jako firma z dużym doświadczeniem oraz dzięki ciągłej rozbudowie naszego specjalistycznego sprzętu do czyszczenia oferujemy Państwu usługę czyszczenia i odkurzania rynien w celu odpowiedniego spływu np. obfitych opadów deszczu.

Czyszczenie stref podsufitowych – Cennik

Zwłaszcza w kwestii miejsc mocno niedostępnych, ciężko udaję się szybko i łatwo ocenić poziom i skalę zabrudzenia np. hali przemysłowej, dlatego każdorazowo rekomendujemy spotkanie z naszym specjalistą w celu wykonania oględzin samego miejsca oraz wykonania wyceny, która często wiąże się zastosowaniem odpowiednich maszyn czy sprzętu zwyżkowego. Ostatecznie cena za wykonanie usługi czyszczenia, konkretnego miejsca jest ściśle uzależniona od samej wielkości powierzchni, jej skali zabrudzenia oraz dostępności wykonywania usługi Jako VanDerClean wykonujemy również usługi mycia okien na wysokości, czy czyszczenia elewacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nas w działaniu

Indywidualne podejście to nasz atut!

Nasze realizacje

Sprawdź gdzie już działaliśmy i zobacz efekty naszej pracy